Silvestr na horách s ohňostrojem

Silvestr na horách – jak, kdy a kde hledat ubytování

Přemýšlíte kam letos na Silvestra? Silvestr na horách patří mezi ty nejoblíbenější volby právě kvůli své romantické atmosféře plné na zážitky, na jaké se jen tak lehce nezapomíná, doplněné o velké ohňostroje osvětlující vrcholky hor. A není proto divu, že poptávka několikrát převyšuje kapacity ubytovacích zařízení. Nevíte kde a jak hledat ubytování, aby jste si poslední okamžiky roku s partou nebo rodinou užili opravdu do syta? I zde strejda Google určitě pomůže…

Ale co když už do konca roku zůstávají poslední měsíce, týdny nebo dokonce dny a všude je slyšet to alarmující: Silvestrovský pobyt? Beznadějně vyprodáno! Stále je ale naděje, že se někde nějaké místo uvolnilo nebo existuje jiná hezká lokalita, kde mají ještě volno.

Jak, kdy a kde hledat ubytování na Silvestra na horách?

Silvestrovské pobyty si mnozí zamluvili již minulou zimní sezonu když byli ještě plní čerstvých zážitků. Další větší vlna rezervací přichází koncem léta po dovolených kdy už většinou lidi plánují dny volna pro zimní období. Úplně největší poptávka po silvestrovských pobytech na horách je koncem listopadu a začátkem prosince. Každá zmínka o sněhu v tomto období přes média vytváří další a další vlny zájmu o silvestrovskou lyžovačku na horách.

Pár tipů od Strejdy jak hledat ubytování pro nezapomenutelný Silvestr na horách:

 

Silvestr v Krkonoších

Krkonoše lákají své návštěvníky na nové nebo rozšířené sjezdovky a nové lanovky. Jsou proto oblíbeným místem pro silvestrovské zimní radovánky pro celé rodiny i party mladých lidí. Zažijte i vy nezapomenutelný Silvestr v srdci Krkonoš. Silvestrovské pobyty v Krkonoších »

 

Silvestr ve slovenských Tatrách

Tatry lákají vynikajícími lyžařskými podmínkami se skvělými tratěmi na slalom, sjezd či běžecké lyžování. Novoroční oslavy v těch nejoblíbenějších tatranských střediscích jako jsou Štrbské Pleso, Smokovce, Tatranská Lomnica, Demänovská Dolina – Jasná jdou rychle na dračku a silvestrovský týden je vyprodán již několik měsíců předem. Silvestrovské pobyty na Slovensku ve Vysokých a Nízkých Tatrách »